Home
Woord v.d. Pastoor
Priester Penne
Opname in de kerk
Dopen
Communie
Vormsel
Huwelijk
Jubilea
Uitvaart
Boete & verzoening
Ziek zijn
Maria
Links
Contactinformatie

Priester Penne

U bent bezoeker 279222 .

Nieuws > Vieringen in de Federatie Holsbeek

SINT-PIETERS-RODE

zaterdag 13 oktober
17.30 u: Eucharistieviering
Intentie:
Georges en Dietmar Vandenbosch
Lector: Paul Greveraars
Misdienaar: Kaat Bourgoing
Vormelingen: Pauline Van Hove en Fien Smekens

maandag 15 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de H. Teresia van Avila
H. Mis voor Elisa Geerinck
voorafgegaan door het rozenkransgebed om 18.40 uur.

zaterdag 20 oktober
17.30 u: Eucharistieviering
met naamopgave van de vormelingen
van Sint-Pieters-Rode en Kortrijk-Dutsel
Intenties:
Jgt. Josephine Verhaegen en Julien Jordens
Paula Labro (zielenschaal)
Julia Smets en Jules Ons (zielenschaal)
Lector: Michel De Bent
Misdienaar: Eduardo Verissimo
Vormelingen: Atlienxe Schepers en Eulalie Van Tendeloo

maandag 22 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de H. Johannes-Paulus II
H. Mis voor Gerard Deman
voorafgegaan door het rozenkransgebed om 18.40 uur.



SINT-MAURUS
HOLSBEEK

zaterdag 13 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
H. Mis uit dank voor de goede afloop van een belangrijke ingreep
Lector: Rudy Janssens

dinsdag 16 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de H. Margareta-Maria Alacoque
H. Mis voor André Van Holen

vrijdag 19 oktober
9.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de HH. Johannes de Brébeuf, Isaac Jogues en gezellen
H. Mis voor Pastoor Frans Dedobbeleer, Pater Bavo Matthys, Kapelaan Jan Pornel en hun overleden familie

zaterdag 20 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
met naamopgave van onze vormelingen
H. Mis voor Jef Cops en Maria Liebens

dinsdag 23 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de H. Johannes van Capestrano
H. Mis voor Judith Van Schepdael

vrijdag 26 oktober
9.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Maurice Pé en Marie-Louise Bellemans en overleden familieleden



SINT-CATHARINA
KORTRIJK-DUTSEL

zondag 14 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
Paul Deroost

vrijdag 19 oktober
Geen aanbidding

zondag 21 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
Jef en Maria Cops - Liebens

vrijdag 26 oktober
van 19.00 tot 20.00 u:
Aanbidding van het Heilig Sacrament



SINT- LAMBERTUS
NIEUWRODE

zondag 14 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Angele Feyaerts
Francine Jacobs, Marcel Jacobs en Juliette Peeters

donderdag 18 oktober
19:00 u: Eucharistieviering
Feest van de H. Lucas, evangelist
H. Mis voor Gerard Deman
voorafgegaan door het rozenkransgebed om 18.40 uur.

zondag 21 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
met naamopgave van onze vormelingen
Intenties:
Jean en André Decrick en Cesarina Allebosch
Anne-Mie Ruttens
Jgt Paula Blauwens en Jos Blockx
Tamara Vandegaer
Lector: Minouche Corthouts

donderdag 25 oktober
19:00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Elisa Geerinck
voorafgegaan door het rozenkransgebed om 18.40 uur.